Tisztelt Partnereink, Támogatóink!
Kedves Barátaink!

Hosszú évek óta van lehetősége minden adózónak, hogy személyi jövedelem adójának 1 százalékát felajánlja arra jogosult civil szervezet számára.
Alapítványunk számára kiemelten fontos az így elnyert támogatás, mert évek óta segíti szervezetünk szakmai munkáját és fennmaradását.

A felajánláshoz kérjük, SZJA adóbevallásánál adja meg alapítványunk adószámát a NAV számára!

A 2019-es adóbevallásához szükséges 1%-os felajánlásról szóló nyomtatványt előre elkészítettük Önnek, amit ide kattintva tud letölteni!

Fogd A Kezem Alapítvány
19031893-1-02

Köszönjük!

Az 1 százalék felajánlásról minden információ a NAV oldalán, itt olvasható.

Adományozás

Célzott anyagi támogatással év közben bármikor tudja munkánkat támogatni.
Ön ezt pénzbeli és természetbeni formában is megteheti, magánszemélyként és vállalkozásként egyaránt.
A beérkezett összegekből alapítványunk napközbeni, terápiás és lakhatási szolgáltatásaink egy-egy területét fejlesztjük, újítjuk.

Lehetősége van adományát címkézni (pl. lakóotthon felújítás, vagy foglalkoztatásfejlesztés stb.), így  azt adott terület fejlesztésére fordítjuk.

Fontos tudnia, hogy alapítványunk közhasznúság szempontjából is alkalmas adományok fogadására!

Támogatása – alapítványunknak szóló segítségen túl – a vállalkozások számára adókedvezményként  elszámolhatóak, melyről kérésére adományigazolást állítunk ki.
Az ezzel kapcsolatos adózási információkat a NAV hivatalos oldalán olvashat (a 13. tájékoztató füzet
2.2.3. A támogatót megillető kedvezmények részben, a dokumentum 14. oldalától).

Kérjük adományigazolási igényét kérjük az info@fogdakezemalapitvany.hu címen , alapítványunk pénzügyi vezetőjénél jelezze.

Bankszámlaszámunk: 50800104-11024831

Önkéntes munkákból megvalósult projektek

Praktiker – adomány növények ültetése, önkéntes munkában (2019)

Telekom – kerítés festése és támfal (2017)