Tisztelt Partnereink, Támogatóink!
Kedves Barátaink!

Hosszú évek óta van lehetősége minden adózónak, hogy adójának 1 százalékát felajánlja valamely, arra jogosult civil szervezet számára.
Alapítványunk számára is kiemelten fontos az így elnyert támogatás, mert évek óta hatékonyan használjuk fel ezt az összeget.

Ezért kérjük, adóbevallásánál adja meg alapítványunk nevét és adószámát a NAV számára! (Az 1 százalék felajánlásról minden információ a NAV oldalán, itt olvasható.)
Az összeg felhasználásáról ezen az oldalon is tájékoztatni fogjuk.

Fogd A Kezem Alapítvány
19031893-1-02

Köszönjük!

Kívánságaink

Támogatásunk másik nagyon fontos csatornája az önkéntes munka és a célzott anyagi (természetbeni és/vagy pénzbeli) támogatás, amit kis- és nagyvállalkozások helyi képviselete szokott ellátni. Ebben az esetben a céggel egyeztetve az alapítvány egy-egy területét fejlesztjük, újítjuk, amihez a humán és az anyagi segítséget nyújtja az adott vállalkozás. Adományigazolási igényét kérjük az info@fogdakezemalapitvany.hu címen jelezze.

Önkéntes munkákból megvalósult projektek

Telekom – kerítés festése és támfal (2017)

EON – homlokzatfestés (2014)